Nejčastější dotazy

Jak dlouho výstavba potrvá?

Během prvních třech dnů se nejprve spolu spojíme, seznámíme vás s projektem a domluvíme se na prohlídce, vytvoříme rezervaci. Následně se domluvíme na schůzce ohledně financování, podepíšeme rezervační smlouvu. Do 14 dní zvládneme Smlouvu o budoucí kupní smlouvě a celý administrativní proces už do 1 měsíce. Pak už nás čeká samotná stavba, kupní smlouvu podepíšeme po kolaudaci a předpřejímce. A bydlení už je vaše!

Mohu si prohlédnout vzorový dům a lokalitu?

Ano, můžete. Stačí si domluvit schůzku s naším průvodcem, který vás celou lokalitou provede a ukáže vám celý proces včetně vzorového domu.

Je možné zajistit si v rámci projektu financování?

V rámci projektu nabízíme výhodné financování ve spolupráci s naším dlouholetým partnerem Modrou pyramidou nebo ČSOB bankou. S námi se o nic nemusíte starat, náš průvodce veškeré papírování zajistí za vás.

Proč bych si měl vybrat typový dům z nabídky?

Každý náš typový dům je promyšlen do posledního detailu. Vytváříme bydlení, v nichž se bude lidem dobře žít v souladu s přírodou a s nízkými provozními náklady. Návrh domů si navíc můžete přizpůsobit podle vašich potřeb.

Mohu si nechat na pozemku postavit vlastní dům?

Samozřejmě, i tuto možnost nabízíme. Navíc vám s návrhem projektu vám dokážeme pomoci, stačí se obrátit na naše zkušené projektanty.

Je v lokalitě možné připojení na internet a kabelovou televizi?

Až do domů bude natažen optický kabel s extra rychlým internetem až 1 Gb/s a kabelová televize s více než 80 kanály. Internet a kabelovou televizi můžete mít již za 449 Kč/měsíc.

Jsme tu pro vás

© Copyright bidlivrodove 2019

Nahoru

Tomuto webu dodal šťávu: