Služby

Vyhledávání nové nemovitosti

Pokud plánujete za utržené peníze nebo jejich část koupit jinou nemovitost, využijte náš produkt dohody o vyhledání, kterým Vám pomůžeme najít nemovitost na míru dle vašich představ.

Financování
-

Díky našim poradcům Hypocenter Modré pyramidy a Bidli poradenství pro Vás zajistíme nejvýhodnější financování nového domova, pokud se rozhodnete nejen prodávat, ale i kupovat novou nemovitost. Doporučujeme vše řešit v rámci jedné služby, abyste se vyvarovali maxima rizik.

Development
-

Chcete si pořídit nové bydlení a nechcete do nemovitosti, kde už někdo bydlel a zároveň nechcete sami stavět? Vyberte si ze zajímavé nabídky našich developerských projektů.

Stavby
-

Chtěli byste za utržené peníze z prodeje nemovitosti postavit dům? Umíme postavit dům přesně podle představ klienta od zajištění pozemku přes samotnou výstavbu až po dokončení posledního detailu na domě.

Energie
-

Zajistíme nejen výhodný tarif na míru, ale i kompletní přehlášení a administrativu s tím spojenou. Nemusíte se tak o nic starat, potřebné dokumenty a převod na nového vlastníka Vaší nemovitosti zajistíme za Vás.

Výkupy a oddlužení
-

Proč čekat několik měsíců než se pro Vaši nemovitost najde ten „správný“ kupec? Máte svou nemovitost zatíženou finančním břemenem? I s tím si dokážeme poradit. Vykoupíme Vaši nemovitost, zadluženou i nezadluženou, nebo Vám poskytneme zálohu na kupní cenu.

Design a interiéry
-

Náš tým designérů vám pomůže splnil všechny vaše představy o dokonalém domově. Ať už chcete zařídit jen dětský pokoj, kuchyni či celý byt či dům, naši interiéroví designéři vám pomohou vybrat barvy, sladit váš stávající nábytek nebo navrhnou celý interiér.

Investice
-

Uvažujete, kam investovat peníze z prodeje nemovitosti? Investujte s námi tam, kde to dobře známe a získejte možnost zhodnotit své peníze. Máme pro Vás připravenou nabídku investování do nemovitostních projektů s výnosy investičního fondu od 6 % ročně.

Stěhování
-

Chcete ukončit bez starostí i jeden z posledních kroků, rádi Vás přestěhujeme do nového domova.

Kde můžete žít

Jsme tu pro vás

© Copyright bidlivrodove 2019

Nahoru

Tomuto webu dodal šťávu: